AKTİVİTELER

AKTİVİTELER

Tekne Gezisi

Piyade teknemizle sadece size özel  mini bir keşif turuna ne dersiniz? Sizin seçeceğiniz bir rotada özel anlar.

Likya Yolu Yürüyüşü

Dünyanın en iyi 10 yürüyüş yolundan biri seçilen Likya Yolu Perdue’nin hemen yanından geçiyor. Uzman rehberler eşliğinde yürüyüşlere çıkacak, doğayı ve tarihi içinize sindireceksiniz.

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz’de Baba Dağı’ndan uzman pilotlar eşliğinde muhteşem manzaraya kendinizi bırakacak, fotoğraf makinenizle şahane kareler yakalayacaksınız.

Jeep Safari

İster çevre dağlarda, isterseniz Patara’ya kadar size özel Safari Jeep’lerle hiç yaşamadığınız tecrübeyi yaşayacak, mola verdiğinizde yörenin en muhteşem manzaralarında eşsiz tatları deneyip keşfedeceksiniz.

Faralya Tanıtımı

Genel olarak Faralya adıyla bilinen ve 40 km’lik bir alana yayılan bu köyün resmi adı Uzunyurt köyüdür. Muğla’nın Fethiye ilçesine 25 km. , Dalaman Havalimanına 70 km ve Ölüdeniz’e ise sadece 10 km uzaklıktadır. Faralya Köyü için “Türkiye’nin gizli cenneti” de diyebiliriz.

Dalış

Fotoğraf albümünüzde bir su altı resminiz neden olmasın? Daha önce dalış yaptınız, sertifikalı dalıcısınız ya da hep hayal ettiniz. Perdue de; bu hayalinizi evinizin hemen önünde gerçekleştirebilir, dilerseniz sertifikanızın limitleri dahilinde rehberimiz ile beraber essiz maviliklere dalabilirsiniz. Hiç dalış yapmamış misafirlerimiz PADI standartları dahilinde (Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği) eğitmenimizle beraber sığ suda (3 mt) deneme dalışı yapabilir ya da Dalışa ilk adim kurslarımıza katılabilirler.