NASIL BİR TATİL?

Kaçış…

Perdue’de doğanın seslerini dinlemeye, Dünya’nın kokusunu solumaya, farklı tatları deneyimlemeye ve yaşamınıza sunulan samimi bir dokunuşa hazır mısınız?

Sevdiğiniz kişiyle hayallerinizi yaşayacağınız bir butik otel. Sakinliğin ve sessizliğin etrafınızı sardığı, heyecan ve macerayı da dahil edebileceğiniz, sizi şehir hayatından uzaklaştıracak iki kişilik bir kaçış.

Balayı & Yıldönümü…

Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses…

Perdue sizin yaşamınıza dair en özel anlarınızı, beraber bir hayata atılan adımın başlangıcını veya en özel günlerinizi yeniden kurgulayıp yaratmanız için sunulmuş bir film seti, sizleri yönetmen, oyuncu, yapımcı olmaya davet eden bir masal dünyası…

Kayaların üstündeki minderde günbatımı,  kayaların arasına saklanmış doğal jakuzi keyfi, ve her biri gizlenmiş birbirinden özel köşeleri ile anlarınız unutulmaz anılar arasında yerini alacak..

Bi’ Mola

En son ne zaman toprağa basıp derin bir nefes aldınız ya da doğanın içinde kuş sesleri eşliğinde rahat yatağınızda uyandınız? En son ne zaman denizde yıkadınız yüzünüzü ya da dalından kopardınız domatesi. Konforun kucağında ve tabiatın kalbinde, mavi ve yeşilin böylesine uyumunu izlediniz mi?

Ormanın içinde kitap okumak ya da macerayı en tutkun şekilde hissetmek. Birbirinden güzel lezzetler ve gülen yüzlerle tatilinizi yaşamak.

Tek Başına…

Herkesi ve her şeyi bir süreliğine geride bırakmak mı istiyorsunuz? Doğanın içinde huzura sakinliğe ve dinginliğe mi ihtiyacınız var.

Her sabah okuduğunuz gazeteyi veya her akşam izlediğiniz televizyonu unutun. Her şeyden önemlisi burada her türlü yarıştan arınıp yıldızlarla aranızdaki mesafeyi kaldırın. Şık olma derdine düşmeyin mesela, tek amacınız huzur olsun.

Dalgaların sesi eşliğinde, gün batımına karşı yapacağınız yoga ve meditasyonla burada sadece kendiniz için yaşayın, dinlenin ve sadece sessizliği dinleyin.