Ne Yer Ne İçeriz?

Restoran

Bölgemizin bize sunduğu  tamamen organik ürünler;  mutfak şefimizin hünerli elleriyle buluşunca ortaya  damağınıza hitap ettiği kadar gözünüze de hitap eden bir lezzet şöleni ortaya çıkıyor.

Odun fırınında sizin yanınızda taptaze pişen ekmekler, pideler ve daha yöresel pek çok lezzetten oluşan serpme kahvaltımız  güne iyi başlamanızı sağlayacak.

Ustamızın hazırladığı ev yapımı makarnalar, dürümler, hamburgerler ve  taptaze mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış salatalarla akşam yemeğine kadar açlığınızı bastıracaksınız.

Sonsuz deniz manzarası karşısında unutulmaz Akdeniz mutfağı lezzetlerini tatmak için sizi A’la carte  restorantımıza davet ediyoruz. Sabahları balıkçımız ağını iskelemizde boşaltırken, size düşen denizden ne çıktıysa seçmek, ustamıza teslim etmek ve akşamı dört gözle beklemek…

Bar

Kayaların üzerinde, denizin tam yanıbaşındaki barımızda gündüz ;  barmenimizin sizin için hazırladığı kokteyllerle  ferahlayacaksınız. Geceleri   yıldızların altında ay ışığıyla romantizmi yaşamak isterseniz müzisyenimizin dalgalara karışan  tınıları size eşlik edecek.

Özellikle günbatımında güneşin kızıllığı denize doğru süzülürken, yudumlayacağınız içkinizle bu görsel şölen kaçırmayın…

Sadece mum ışığyla aydınlatılmış barımızda geçireceğiniz anlarınız unutulmaz anılara dönüşecektir.

Özel Hizmetler

Doğasında huzur ve romantizm olan Perdue de kişisel tercihleriniz doğrultusunda özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmeye hazırız.

İsterseniz romantik bir teklif, isterseniz bir yıldönümü isterseniz  bir doğumgünü kutlaması veya  kişiye özel kutlamalarınız sadece SİZ veya KÜÇÜK BİR GRUPLA düşlediğinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz en özel, en romantik yerlerden biridir PERDUE… bu özel anlarda size sadece dalgaların sesi ,akdenizin sonsuz maviliği ve doğanın yeşilliği eşlik edecek…