Menü
arrow_back
Rezervasyon

Tekne Turu

Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet Koyu tarifsiz güzellikleriyle keşfedilmeyi bekliyor.

Mavinin her tonunu keşfetmeye hazır olun...

Sadece sizin ve kaptanınızın olduğu gezi teknemiz ile kimsenin olmadığı yakın koyları dolaşıp denize girebilir, balık tutabilir adeta denizde piknik havasında vakit geçirip, gün batımının eşsiz güzelliğinde dinlenebilirsiniz.

Günü birlik gezi için Piyade teknemiz ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz...

Günlük rutinleri, alışılagelen tatili, gereksiz gördüğünüz tüm kılık kıyafetleri unutun… Hizmetimizle birleştirdiğimiz konforla; zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinleyin, dinlendirin, eğlendirin.

Size Özel

Kendi rotanızı ve sürenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Mavi ve yeşilin doğa ile buluştuğu benzersiz koyları gezerken keyif alıp size özel turdan keyif alacaksınız.

gunibirlik-tekneturu
gunesin-tadi-perdue

Denizin güneş ile inanılmaz dansına davetlisiniz.

Sessiz, sakin ve kalabalık olmayan güzel bir gün geçirmek istiyorsanız bu tur tam size göre... Dünyaca ünlü Ölüdeniz’imizin koylarında zaman geçirmek, bütün bir yılın yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak. Denizin güneş ile inanılmaz dansına davetlisiniz.

Kısa Kaçışlar

00

Haydi "O" sulara gidelim

Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses, esintisinde Babadağ’ın bin bir güzelliğini taşıyan bir koku ile, sofrasında yakutun, şirazın Akdeniz lezzetlerine döküldüğü bir tat. İşte Perdue bu sebeple klasik butik otel fikrinin dışında, bir otel değil, bir ses, bir koku, bir tat, sıcak bir kucaklama.

Odalar

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon