Menü
arrow_back
Rezervasyon

Garden Suite

Sevdiğinizle baş başa, tabiatın kucağında kaçamak bir tatil arayanlara özel...

Yeşillikler ortasında konforunuzdan ödün vermeden kendinizi şımartan bir tatil. Samimi ve keyifli deneyimler için doğallıkla tasarlanmış detaylara sahip iç mekânlarda, gizliliğinizde kaybolun, en büyülü ve en romantik hayallerinizi yaşayın.

Doğanın tüm seslerini huzurla içinize doldurun.

00

Yeşilin bin bir tonunun denizden gelen mavinin ışığıyla birleştiği benzersiz bir ortam.

Şehirden kaçıp, doğanın kalbine sığındığınız Garden Suit odanızın konforunu sadece küçük bir meyve ve sebze bahçesi ile birleştirmekle kalmadık. Avokado ağaçlarından, kızılçamlara, zeytin, portakal, greyfurt, mandalina, ceviz ağaçlarından keçiboynuzu ağaçlarına ve hatta envai çeşit çiçeklere sahip geniş bir alana konumlandırdık.

Resepsiyon

Banyo

Free Wifi

Massage

Çift Kişilik Yatak

Doğanın tüm seslerini huzurla içinize doldurun

Verandanızdaki rahat koltuklarda veya jakuzide dinlenirken gözlerinizi kapayın ve doğanın tüm seslerini huzurla içinize doldurun. Siz dış dünyanın yorgunluğunu atarken, bu eşsiz suit odanızın etrafındaki manzara sizi tüm detaylarıyla şaşırtmaya devam etsin.

Kaygısız ve ihtişamlı

Denize sıfır butik bir otel olan Perdue’de doğa ile iç içe olmak ruhunuzu yükseltir. Yeşilin tonları ebedi ama sürekli değişen ışık eşliğinde büyüler sizi. Kalışınızın her saniyesi hak ettiğiniz sihirli anlarla besler ruhunuzu

Tatilinizi unutulmaz yapacak anlar

Burada gün boyunca güneş her zaman parlar ve her gece yıldızlar parıldar.

Sabah saatlerinde Garden Suite odalarımızdan kahvaltıya giderken, odaya özel bahçenizde bulunan domatesi, salatalığı koparma zevki, tatilinizi unutulmaz yapacak anlardan olacaktır.

Özünde barınan zarafet

Toprağa ayaklarını basarak pozitif enerjiyi içinde hissettiren doğa manzaralı odalarımızda, tabiat ananın koynunda bir konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz için yenilenme fırsatı sunulmaktadır.

Samimi bir tatil ve özünde barınan zarafet… Muhteşem bir minimalizm…

Biz size aktivitelerimizi sunacağız, siz sadece kendinizi şımartacaksınız.

Kendinizi şımartacaksınız

Burası sizin zevk almanız ve kafa dinlemeniz için yaratılmıştır. Egzotik bir şey deneyin ve her anınızı unutulmaz kılın.

Biz size aktivitelerimizi sunacağız, siz sadece kendinizi şımartacaksınız.

Egzotik bir şey deneyin ve her anınızı unutulmaz kılın.

GENEL ÖZELLİKLERİ

İki kişilik geniş yatak, elbise dolabı, mini bar, kablosuz internet bağlantısı, klima, kasa, bluetooth hoparlör, ahşap zemin, banyoda duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi, özel tasarlanmış banyo bukletleri bulunmaktadır. Ayrıca su ısıtıcısı, çay ve kahve seçenekleri mevcuttur. 40 m2 platform üzerindedir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Özel bahçe içinde, doğa manzaralı, jakuzili, verandalı

Rezervasyon