arrow_back
Book Now

Keşfet

Faralya’dan geçerken; benzersiz doğası, zengin tarihi, kültürel dokusu, toprağındaki değerli bitki örtüsü ve ormanlarıyla keşfedilmeyi bekliyor.

Perdue'yi Keşfedin

Perdue, sadece unutulmaz bir balayı oteli, bir romantik otel değil, en özel anlarınızı yeniden kurgulayıp, yaşamanız için sunulmuş bir masal dünyası… Hayalinizi kurduğunuz filmin, oyuncusu, yönetmeni olabileceğiniz bir film seti…

Faralya'yı Keşfedin

Likya; Işık Ülkesi’nin en özel yerlerinden biri Faralya köyü. Kelebekler Vadisi’nden Kabak Koyu’na uzanan, sırtını Baba Dağı’na dayamış, içinden tarih fışkıran, kızılçam ormanlarının tatlı bir eğimle Akdeniz’in maviliklerine uzandığı, nefes kesici ve benzersiz manzarasıyla olmak istediğiniz yerdesiniz.

Dünya’nın en iyi 10 yürüyüş parkuru arasında yer alan Likya Yolu, cennetin hayalini kurduran Faralya’dan geçerken; benzersiz doğası, zengin tarihi, kültürel dokusu, toprağındaki değerli bitki örtüsü ve ormanlarıyla keşfedilmeyi bekliyor.

Keyif Alanlarını Keşfedin

Doğanın içine özenle yerleştirilmiş size özel alanlarda, en güzel tatil yerleri sıralamalarında hep ilk sıralarda yer alan Perdue Butik Otel’de tatilin keyfini çıkarın.

Turkuaz'ı Keşfedin

Altınızdaki turkuaz denizi ve dalgaların sıçrattığı suları hissedeceğiniz filelerin üzerinde güneşlenin; ağustos böceklerinin eşliğinde bir ağacın gölgesindeki salıncakta, iki kişilik ama bir ömürlük, huzurlu ve konforlu öğlen uykularına dalın, kayaların arasına gizlenmiş doğal jakuzide eşsiz gün batımını seyre dalın; yıldızların altında, çam kokuları eşliğinde açık hava sinemasında tercih ettiğiniz filmi izleyin…

Huzur...
ama tam manasıyla

Huzuru Keşfedin...

Yeşille mavinin her tonunu kucaklayacağınız tekne gezisinde dilediğiniz yerde denize girip, dilediğiniz yerde balık tutarak unutulmaz saatler geçireceksiniz.

Huzur ve konforu doyasıya yaşarken, vücudunuzu gevşetecek bir masajla rahatlayacaksınız. Ruhunuzu dinlendirecek yoga seansları ile bedeninizdeki enerjiyi güçlendirip, kendinizi dinlemenin ve keşfetmenin hazzına, doğanın en güzel oteli olan Perdue’de varacaksınız.

Odalar

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon