Tekne Turu

Günü birlik gezi için Piyade teknemiz ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Sadece sizin ve kaptanınızın olduğu gezi teknemiz ile kimsenin olmadığı yakın koyları dolaşıp denize girebilir, balık tutup eğlenip adeta denizde piknik havasında vakit geçirip gün batımına eşsiz güzelliğinde dinlenebilirsiniz.

Masaj

Adeta denizin üzerinde ruhunuzu ve bedeninizi dinlendireceksiniz.

Masözümüz hünerli elleriyle doğayla bütünleşmiş keyifli masaj mekanımız da vücudunuzdaki gerginlikleri atıp kaslarınızı gevşetecek ve Perdue’ nin keyfini çok daha zevk alarak çıkarmanızı sağlayacaktır.

Doğa Yürüyüşü (Trekking)

Türkiye’nin en önemli yürüyüş rotası olan Likya Yolu üzerinde düzenlediğimiz özel rehberimiz eşliğinde gerçekleşen günü birlik hiking ve trekking turlarında spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Yoga

Denizin üstündeki ahşap platformda güneşi, denizi, dalgaların sesini ve hafif hafif esen rüzgârı hissederek yapacağınız egzersizlerle bedeninizdeki enerjiyi güçlendirip, kendinizi dinlemenin hazzına varacaksınız.

İsterseniz deneyimli yogimiz size bu ruhsal ve bedensel yolculuğunuzda eşlik edecek, dilerseniz de sadece siz ve doğa baş başa kalacaksınız. Günlük hayatın getirdiği negatif enerjiden arınıp, yapacağınız nefes egzersizleri ile aktif ve sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız.

Yamaç Paraşütü (Paragliding)

Otelimize 25 km mesafede bulunan Babadağ ‘ın tepesinden Ölüdeniz’e doğru kuşbakışı bir macera yaşamaya var mısınız? Adrenalin tutkunlarına özel bu aktivitemiz ile misafirlerimize hayatları boyunca unutamayacakları bir anı bırakıyoruz.

Top