Tekne Turu

Günü birlik gezi için Piyade teknemiz ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Sadece sizin ve kaptanınızın olduğu gezi teknemiz ile kimsenin olmadığı yakın koyları dolaşıp denize girebilir, balık tutabilir adeta denizde piknik havasında vakit geçirip, gün batımının eşsiz güzelliğinde dinlenebilirsiniz. Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet Koyu tarifsiz güzellikleriyle keşfedilmeyi bekliyor.

Masaj

Adeta denizin üzerinde ruhunuzu ve bedeninizi dinlendireceksiniz.

Masözümüz hünerli elleriyle, Egenin şifalı zeytinyağlarıyla, doğayla bütünleşmiş keyifli masaj çadırımızda bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatacak, kavuşacağınız huzur ve rahatlamayla Perdue’nin keyfini çok daha derinden hissetmenizi sağlayacaktır.

Doğa Yürüyüşü (Trekking)

Türkiye’nin en önemli yürüyüş rotalarından biri olan Likya Yolu üzerinde, özel rehberimiz eşliğinde gerçekleşen yürüyüşlerimizde spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Yoga

Denizin üstündeki ahşap platformda güneşi, denizi, dalgaların sesini ve hafif hafif esen rüzgârı selamlayarak yapacağınız egzersizlerle bedeninizdeki enerjiyi güçlendirip, kendinizi dinlemenin hazzına varacaksınız.

Yamaç Paraşütü (Paragliding)

Otelimize 12 km mesafede bulunan Babadağ’ın tepesinden Ölüdeniz’e doğru kuşbakışı bir macera yaşamaya var mısınız? Adrenalin tutkunlarına özel bu aktivitemiz ile misafirlerimize hayatları boyunca unutamayacakları bir anı bırakıyoruz.