Balayı & Yıldönümü..

Özel anlar özel ve özenli mekanlar ister. Perdue sahip olduğu onlarca özel köşesini size bu amaçla sunuyor.

Bir kayanın üzerine serilmiş bir minderde içkinizi yudumlarken seyredeceğiniz günbatımından, denizdeki kayığımıza ayışığı eşliğinde kurulacak özel bir akşam yemeği masasına kadar uzanan sonsuz seçenekleriyle o anlara keyif katmayı bekliyor.

Sizden Gelenler

  • Levoli
    Eşim için onuncu yıldönümümüzde bir sürpriz yapmak istedim ve arkadaş tavsiyesine uyarak Haziran ayında 2 gün Perdue oteli ayarladım ve iyi ki de öyle yapmışım :) . Otele girişten çıkana kadar olan süreçte gerçekten cennette olduğumuzu düşündük. Otelin hangi özelliklerini anlatayım bilemiyorum, muhteşem deniz manzaralı çadır odaları, dalgaların kayalara çarpma sesi ve kuş seslerinin güzelliği, o muhteşem sabah kahvaltısı, otel çalışanlarının özeni ile kurulmuş özel masada yıldızlar altında muhteşem romantik bir akşam yemeği, yıldızlar altında müzik (ney ve gitar) dinletisi.. Otel çalışanlarının güler yüzü , odaların temizliği (doğa içinde bir otel olduğu için sinek ve böceklerden çekindik ama çadırın tellerini indirince muhteşem güzel bir uyku geçirdik)  ve manzaranın büyüsü... Tek kelimeyle inanılmaz bir 2 gün geçirdik. Gerçekten bu oteli özellikle romantik bir kaçamak yaşamak isteyen çiftler için şiddetle tavsiye ediyorum. Deniz hakkında yorum bekleyen çiftlere bir tavsiyem olacak, plajı olmayan ama kayalıklardan merdiven ile nefis temiz bir açık denize giriyorsunuz lakin özellikle dalgalı günlerde yüzme konusunda çok tecrübeli olmanız gerekiyor. Maalesef 2 gün boyunca rüzgarlı bir döneme denk geldik ve dalgadan dolayı çok rahat denize giremedik ama bu moralimizi hiç ama hiç bozmadı. Otelin diğer güzellikleri bu konuyu dert etmenizin önüne geçiyor. Perdue oteli özel günlerde eşiniz ile gitmeniz için harika bir alternatif olacaktır. Mutlu kalacağınızdan eminim.
    Levoli
  • Gülşen O
    Eşimle yıllardır beklediğimiz yeni hayatımızın ilk günlerinde ne kadar da doğru bir tercih yaptığımızı daha kapısından girer girmez hissettiren perdue ekibinden öncelikle yeni dostumuz Fikret bey olmak üzere herkese çok teşekkür ederim kapıdan girer girmez kafanıza taç takıyorlar ve yüzlerindeki o samimi gülüşlerinle karşılıyorlar... yürürken, yemek yerken her anda karşılaştığınız personeller hep pozitif bir enerjiyle sizi selamlıyorlar her an üstünüze titriyorlar gibi davranıyorlar. Odaya baktığım zaman tedirgin olurum sanardım hep ama o kadar herşeyi düşünmüşler ki orman içinde ama lüks bir ev konforunda; temiz, keyifli balayı çiftleri için de romantiklikse romantiklik, sakinlikse sakinlik yaa muhteşemdi tadı damağımda kalmış gibi hep aşkla bahsettiğim bir yer özetle rüya gibi bir tatildi oradan ayrılırken zor çıktım baya bağlanmıştım ki odadan çıktığımızda misafir perverlikleriyle son bir kahve ikramı ile sohbet edip aileden birini uğurluyorlarmışçasına araca kadar eşlik ettiler. Burası aracılığıyla herşey için tekrar tekrar çoook teşekkür ederim iyi ki sizi tanıdım Fikret Bey harikasınız inşallah seneye belki de hayatımızın diğer yarısında hep orada oluruz belli mi ki... Tekrar tekrar görüşmek dileğiyle...
    Gülşen O
Top