Bi' Mola...

En son ne zaman toprağa basıp derin bir nefes aldınız ya da doğanın içinde kuş sesleri eşliğinde rahat yatağınızda uyandınız?
En son ne zaman denizde yıkadınız yüzünüzü ya da dalından kopardınız domatesi.
Konforun kucağında ve tabiatın kalbinde, mavi ve yeşilin böylesine uyumunu izlediniz mi?
Ormanın içinde kitap okumak ya da macerayı en tutkun şekilde hissetmek.
Birbirinden güzel lezzetler ve gülen yüzlerle tatilinizi yaşamak.

Sizden Gelenler

  • 260tunat
    Her yönüyle mükemmeldi demek bile yeterli olmaz sanırım yaşadığımız deneyimi anlatmak için :) Atmosferi, doğası, konumu, yemekleri.. her şey harikaydı.. kendinizi kraliyet ailesine mensup gibi hissetmenizi sağlayan güler yüzlü ve ilgili personellere teşekkür ediyoruz :) Konaklamak istediğimiz odanın sezon sonuna kadar dolu olması bizi her ne kadar üzmüş olsa da önümüzdeki sene için bu kıştan rezervasyon yapmayı planlıyoruz :)) Tekrar görüşmek üzere :)  
    260tunat
  • Alaraa0012
    Hotelin gerek lokasyonu, gerek mimarisi gerekse aktiviteleri tam çiftlere yönelik ve çok tatmin ediciydi. Özellikle, ilgisi, desteği ve fotoğraf çekme kabiliyeti ile Deniz Bey sayesinde harika bir tatil geçirdik ve tüm seneye yetecek kadar fotoğraf çektik. Restoranı hakkında bilgi vermeden geçemeyeceğiz. Murat şefin tavsiyeleri ile tam bir lezzet macerası yaşadık. Herşeyin doğal, organik ve lezzetli olması bir yana Murat şefin kendine has tarifleri ile restoran kısmı başlı başına bir deneyim oldu. Kesinlikle tekrar geleceğiz ve herşey için çok teşekkürler.
    Alaraa0012
Top