Biz Kimiz?

Perdue Butik Hotel

Fethiye’nin güneyinde, Faralya köyünde, Torosların Akdeniz’le buluştuğu bu güzel yöremizde, misafirlerimizi “rafine bir konfor”dan asla taviz vermeden ağırlayıp, damak tatlarına hitap eden lezzetlerden hiç uzaklaşmadan, dinlenme ile eğlenme arasındaki o ince çizgiyi hep koruyarak, en güzel deneyimi sunma amacıyla yola çıktık. Geldiğimiz noktada, açıldığımız ilk gündeki amacımızdan hiç şaşmadan, 11 odalı butik hizmet veren ve “en iyi butik otel” unvanını almış bir otel ve bu değerlere sahip çıkan bir ekip olmanın gururunu yaşamaktayız.
Bundan sonra da, ağırladığımız her misafirimizin memnuniyetini en ön planda tutarak, otelimizi ve hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirip, misafirlerimizle birlikte bir aile olduğumuz, misafirlerimizin her daim akıllarında olan romantizmi ve kendine dönüşü yaşayacaklarından emin oldukları bir kaçış noktası olarak kalmayı kendimize amaç edinmiş bir ekibiz.

Neredeyiz, nasıl ulaşılır?

Baba Dağı’nın eteklerinde, Faralya köyünün Akdeniz’le buluştuğu yerde, orman yolunun sonunda. Dalaman Havalimanı’ndan asfalt yoldan 70 km mesafede, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi güzergâhında ilerlerken keyifli bir manzara eşliğinde kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Geldiğinizde, otelimize aracınızla inemeyeceğiniz için sizi yol kenarındaki park alanımızda karşılayıp, 4x4 aracımızla otelimize indirmekteyiz. Varışınızdan 15 dakika önce bizi arayıp gelişinizi haber vermeniz yeterli olacaktır.