Restaurantımız

En son ne zaman toprağa basıp derin bir nefes aldınız, ya da rahat yatağınızda ama doğanın tam ortasında uyandınız kuş sesleri eşliğinde. En son ne zaman sabah kalkar kalkmaz denizde yıkadınız yüzünüzü, ya da kahvaltı için dalından kopardınız domatesi. Tabiatın bu kadar içinde ama konforun kucağında izlediniz mi mavi ve yeşili bu kadar uyumlu ve doğal?

Bölgemizin bize sunduğu ürünler mutfak şefimizin hünerli elleriyle buluşunca, ortaya damağınıza hitap ettiği kadar gözünüze de hitap eden bir lezzet şöleni ortaya çıkıyor.

Odun fırınında sizin yanınızda taptaze pişen ekmekler, pideler ve daha yöresel pek çok lezzetten oluşan serpme kahvaltımız güne iyi başlamanızı sağlayacak.

Gün içerisinde ustamızın hazırladığı ev yapımı makarnalar, dürümler, hamburgerler ve taptaze mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış salatalarla akşam yemeğine kadar açlığınızı bastıracaksınız.

Akşam yemeğinde ise, sonsuz deniz manzarası karşısında unutulmaz Akdeniz mutfağı lezzetlerini tatmak için sizı A’la carte restorantımıza davet ediyoruz. Sabahları balıkçımız ağını iskelemizde boşaltırken, size düşen denizden ne çıktıysa seçmek, ustamıza teslim etmek ve akşamı dört gözle beklemek...

Bar

Denizin tam yanı başında bulunan barımızda gündüzleri tadacağınız kokteyller ile ferahlayacak, akşamları ise canlı müzik eşliğinde romantik dakikalar geçirebileceksiniz.
Özellikle gün batımında, koya vuran güneşin kızıllığı denize doğru süzülürken, yudumlayacağınız içkinizin tadı aklınızda kalacak.
Sadece mum ışığıyla aydınlatılmış barımızda geçireceğiniz anlarınız unutulmaz dakikalara dönüşecektir.

Size Özel

Doğasında huzur ve romantizm olan Perdue’de kişisel tercihleriniz doğrultusunda özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmeye hazırız.
İsterseniz romantik bir teklif, isterseniz bir yıldönümü isterseniz bir doğum günü kutlaması ve ya kişiye özel kutlamalarınız sadece “siz” veya “küçük bir grupla” düşlediğinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz en özel, en romantik yerlerden biridir Perdue.
Bu özel anlarda size sadece dalgaların sesi, akdenizin sonsuz maviliği ve doğanın yeşilliği eşlik edecek.

Top