İletişim

Faralya köyü ile Akdeniz’in birleştiği noktada, görkemli Babadağ’ın eteklerinde yer alan cennetimiz sizi bekliyor. Orman yolunun sonunda yer alan sakin bir inziva yeri olarak, nefes kesen manzaralar eşliğinde dingin bir kaçış sunuyoruz.

Göcek, Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’nin doğal rotaları üzerinden ulaşılabilen mabedimize yolculuk da varış noktası kadar büyüleyici. Dalaman Havalimanı’na 70 km uzaklıkta elverişli bir konumda yer alan vahamıza kolayca ulaşabilir ve seyahatten huzura sorunsuz bir geçiş yapabilirsiniz.

Varışınızla birlikte, otelimize giden son yolda ilerlemek sorunsuz bir deneyim haline gelir. Yolculuğunuz, sıcak bir karşılama sunduğumuz yol kenarındaki park alanımızda sona eriyor. Varışınızdan sadece 15 dakika önce haber vermeniz yeterlidir ve özel ekibimiz sizi karşılamaya hazır olacaktır. 4×4 aracımız sizi park alanımızdan otelimizin kapısına kadar götürmeye hazırdır ve inzivaya sorunsuz ve lüks bir giriş yapmanızı sağlar.

Perdue'nün sırlarını açığa çıkarın

Seçkin tekliflerimiz, özel hizmetlerimiz ve büyüleyici olanaklarımız hakkında özel bilgiler almak için formu doldurarak deneyiminizi geliştirin.

İletişim Formu

Özel bir isteğiniz ya da bilgi almak istediğiniz konular için bize yazmaktan çekinmeyin.

İlgili görevlilerimiz en kısa süre içerisinde size cevap vereceklerdir.

Bizi Takip Edin

Neredeyiz?
Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Baba Dağı’nın eteklerinde, Faralya köyünün Akdeniz’le buluştuğu yerde, orman yolunun sonunda. Dalaman Havalimanı’ndan asfalt yoldan 70 km mesafede, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi güzergâhında ilerlerken keyifli bir manzara eşliğinde kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Geldiğinizde, otelimize aracınızla inemeyeceğiniz için sizi yol kenarındaki park alanımızda karşılayıp, 4x4 aracımızla otelimize indirmekteyiz. Varışınızdan 15 dakika önce bizi arayıp gelişinizi haber vermeniz yeterli olacaktır.

Rezervasyon