Gastronomi

Güneşin öptüğü Akdeniz sahil şeridi, Perdue Restaurant’ta bir mutfak macerasına zemin hazırlıyor. Burada, masmavi gökyüzünün altında, doğal sebzeler sıcak Faralya tarlalarında mükemmel bir şekilde olgunlaşır. Yerel balıkçılardan her gün gelen taze deniz ürünleri hâlâ deniz tadındadır. Geleneksel hazırlıklar ve yerel spesiyaller bu bölgenin canlı lezzetlerini sergiler. Baharat yolları boyunca yüzyıllar süren kültürel alışverişten etkilenen yemeklerin tadına bakın. Geniş sahil manzarası eşliğinde açık havada yemek yerken, usta eller tarafından hazırlanan nefis Akdeniz yemekleri ile kendinizi gençleştirici bir kaçışa bırakın. Güneş, deniz ve mevsimlik yerel malzemelerin basit zevkleriyle ruhunuzu yenileyin.

Previous slide
Next slide

Perdue Restoran

Güne taze pişmiş ekmeklerimizin ve hamur işlerimizin aroması eşliğinde başlayın. Pırıl pırıl Akdeniz sularına bakan, güneş alan yemek salonumuzda lüks bir kahvaltının tadını çıkarın. Saatler ilerledikçe, yerel ürünlerden ustalıkla hazırlanan rafine mutfağımızın tadını çıkarın. Şefimiz tarafından en iyi malzemelerle hazırlanan mevsimlik spesiyalitelerin tadına bakın.

Verandaya çekilin ve güneşin ışığı vahşi kayaların üzerinde oynaşırken yemeğinize dalın. Her bir düşünceli ısırıkla sizi taşımamıza, tatların ve hafızada kalacak anların tadını çıkarmamıza izin verin.

Previous slide
Next slide

Wood Bar

Perdue Hotel’in ahşap barı güne veda etmek için zarif bir yol sunuyor. Konuklar, usta miksologlar tarafından özenle hazırlanmış enfes kokteyllerle gevşemeye davetlidir. Gün batımının tadını sofistike bir şekilde çıkarmak isteyenler için kaliteli şaraplardan oluşan bir seçki de keşfedilmeyi bekliyor.

İçeri giren herkesi saran cilalı bir sıcaklık atmosferi, akşamın ilk yıldızları yukarıda uyanırken oyalanmak için mükemmel bir yer sağlar.

Restoran&Bar

Güne fırından çıkan tazecik lezzetlerle başlarken, gün boyu özel reçetelerden oluşan rafine Akdeniz mutfağı lezzetlerinden tadabilirsiniz.

Günü eşsiz bir kokteyl deneyimi ve kaliteli şaraplar ile uğurlamak isterseniz, barımızda dinlendirici müzikler eşliğindeki sonsuz gece mavisine davetlisiniz.

Gastronomi Perdue Bar

Rezervasyon