Konsept

Sınırsız kişiselleştirilmiş hizmetler ve çarpıcı sürprizlerle Faralya’nın bu gizli köşesini sadece size ayırdık…
Doğa dostu, konforlu ve denize sıfır glamping çadırımızda rafine bir Akdeniz deneyimi. Orman kokusu, berrak ve büyüleyici bir Akdeniz gökyüzü… Doğanın içinde dilediğiniz gibi yaşamanız için…

Zamansız Romantik Bir Kaçamak

Akdeniz’in altın gün batımlarının ve zamanın geçişinin doğanın nazik ritmiyle fısıldandığı gök kubbesinin zamansız kucağına teslim olun. Romantik bir ara verme anınız geldi ve biz fantezilerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır bekliyoruz. Sakin kıyılarda yer alan sığınağımız sizi lüks içinde koza gibi sarmalamak için bekliyor.

Göklerden yıldızları titizlikle toplarken, dalgaların ve kuş seslerinin senfonisi duyularınıza serenat yapıyor ve aşkın yeşermesi için bir cennet sunuyor. İster yeni keşfedilmiş ister ömür boyu sürecek olsun, aşkın evini bulduğu romantik inzivaların özüne adım atın. Değerli anıların beklediği Faralya’nın paradisiacal yerleşim bölgesinde unutulmaz bir tatil yaratmamıza izin verin.

Bir Aşk Senfonisi

Aşkınızı Fethiye Faralya’nın nefes kesen manzaraları arasında, doğanın ihtişamının eşsiz lüksle buluştuğu butik otelimiz Perdue’de kutlayın. Büyüleyici düğünlerden pastoral balaylarına kadar her ayrıntıyı incelikle düzenliyor, özel gününüzün Akdeniz’in ihtişamının ortasında sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Masmavi gökyüzü ve masmavi suların romantik yolculuğunuz için mükemmel bir zemin oluşturduğu kıyı mabedimizin huzurlu ortamına kendinizi bırakın. Kendini işine adamış ekibimiz kalplerinizde sonsuza dek yer edecek unutulmaz anlar yaratırken, sadece sizin için özel olarak hazırlanmış deneyimlerle kendinizi şımartın. Perdue’de aşk hikayeniz, bizi çevreleyen doğal güzellikler kadar zamansız anılar yaratarak zarif çevremizin dokusuna dokunur.

Hayatın Anlarını Kutlayın

Doğanın dingin kucağında, her anın ortak yolculuğunuzun dokusunda değerli bir anıya dönüştüğü bir huzur ve kusursuz hizmet cennetini keşfedin.

İster samimi yıldönümlerini anmak ister gösterişli kutlamalara ev sahipliği yapmak olsun, her yönü arzularınıza göre titizlikle uyarlayarak benzersiz bir konfor, incelik ve ayrıcalık deneyimi sağlıyoruz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızı bir araya getirin ve kendinizi Faralya’nın ihtişamına bırakın; burada her fırsat unutulmaz bir ilişkiye dönüşür ve rehberimiz olarak hayallerinizle mükemmel bir şekilde hazırlanır.

Denizdeki Stil

Türk Suları ve Yunan Adaları’nda mavi yolculuklar için en çok aranan lüks gemilerimizden biri olan Perdue Yacht’a adım atın. Kendinizi, her anın mükemmelliğe göre tasarlandığı, bir butik otelin konforunu ve zenginliğini yansıtan lüksün özüne bırakın. Taahhüdümüz, arzularınızın yalnızca karşılanmasını değil, aşılmasını sağlayarak kusursuz bir tatil deneyimi sunmaktır.

Ayrıcalıklı anların sizi beklediği Perdue’deki olağanüstü tekliflerle kendinizi şımartın. Güneş zarif bir şekilde batarken kendinizi jakuzide sinematik zevklerin tadını çıkarırken hayal edin veya sakin denizin üzerinde asılı bir hamakta gevşeyin. Her bir deneyim, yolculuğunuzun cazibesini arttırmak ve onu gerçekten benzersiz bir macera haline getirmek için hazırlanmıştır.

Galeri

Gizli Köşeyi Size Ayırdık

Kişiye özel sunduğumuz sınırsız hizmet ve çarpıcı sürprizler ile, Faralya’nın en güzel ve gizli köşesini sadece size ayırdık.

Denize sıfır, doğa dostu ve konforlu safari çadırlarımızda rafine bir Akdeniz deneyimi sizi bekliyor.

Orman kokusu, berrak bir Akdeniz, büyüleyici bir gökyüzü… Gönlünüzce doğada yaşayın diye…

Perdue Romantik Otel

Sakinliğin kucağında yalnızca ikiniz… Sizin için tasarlanmış kusursuz bir hizmet… Doğanın her noktasına kolayca ulaşırken size özel alanlarda en romantik anları doyasıya yaşayın.

Yeni evlenen ve yıl dönümü kutlamak isteyen çiftlerimize romantik sürprizler bizden, bir yastıkta paylaşılan ömür boyu mutluluk sizden…

En özel gününüzü kutlamaya hazırız! Butik düğün organizasyonları ve kutlamalar için Faralya’nın bu cennet köşesini sizin için ayırdık…

Üç günden başlayan ve istediğiniz kadar sürecek üst düzey mavi yolculuk hizmetimizle kendi mavi hikayenizi yazın.

Perdue Mavi Yolculuk

Rezervasyon