Menü
arrow_back
Rezervasyon

Doğa Yürüyüşü

Türkiye’nin en önemli yürüyüş rotalarından biri olan Likya Yolu üzerinde, özel rehberimiz eşliğinde gerçekleşen yürüyüşlerimizde spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Likya Yolu üzerinde 20’den fazla parkur var...

Bu parkurlar üzerinde neler neler yok ki? Fethiye, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve Yediburunlar gibi turistik yerlerden Patara, Çıralı ve İztuzu gibi mükemmel sahillere ve plajlara kadar birçok güzel yer sizleri bekliyor.

Rotayı tamamlamak için hazırsan

Eminiz ki adını sık duydun, ama gidecek vaktin olmadı ya da bir türlü cesaretini toplayamadın. Likya Yolu’nun en favori noktalarından oluşan, “gezmesi kolay, manzarası olay” bir rota hazırladık.

likya
likya-yolu-kesif

Likya Yolu’nu keşfe çıkıyoruz.

Türkiye’nin en güzel doğa yürüyüş parkurlarından olan Likya Yolu; Musa Dağı, Tahtalı Dağı ve Göynük Kanyonu gibi muhteşem doğa manzaraları yanında 20'den fazla antik şehri keşfetme şansın da olacak.

Zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın?

Antiphellos
kalabantia
Letoon
Patara
Phellos
Pydnai
Sidyma
00

Likya Yolu "keşfi" seni beklliyor

Türkiye’de yapılabilecek en keyifli doğa aktivitelerinden birine gidiyorsun. Bu yolculukta seni antik kentler, yemyeşil ormanlar ve tertemiz bir hava bekliyor. Güneyin en uzun, popüler ve göz kamaştırıcı yürüyüş rotası Likya Yolu.

Odalar

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon