Menü
arrow_back
Rezervasyon

Mavi Yolculuk

Her mavi bir hikayedir…
Akdeniz’in gizli koylarından başlayan ve özgürlüğe devam eden bir mavi yolculuk… Kendi teknenizden tek farkı sunduğumuz çok özel hizmetlerin olması… Hayalinizdeki mavi turu ve tekne tatilini gelin birlikte tasarlayalım…

Nasıl bir tatil istediğinize siz karar verin

Deneyimli danışmanımızla birlikte nasıl bir tatil istediğinize karar verip, arzunuza göre şekillenecek hizmeti size sunacak ekibimizi ve teknenizi seçip tatil rotanıza karar vereceksiniz.

00
Perdue Yatch İmkanı

Perdue Yacht ile Mavi Yolculuk

İstediğiniz rotada, istediğiniz kadar devam eden özel bir mavi yolculuk bu... Üstelik arzu ettiğiniz mavi turu tasarlamak için danışmanlarımız yanınızda. Özel yemek ve içecek seçeneklerimiz ile mavinin tadı yolculuğunuz boyunca sizinle…

Perdue Yacht İmkanları

Gününüzü en konforlu ve en eğlenceli şekilde geçirin… Teknemizde geniş kamaralar, jakuzi, özel kokteyl alanı, açık hava sineması, gün batımı lounge alanı ve birçok su sporu imkanı mevcut.

Perdue Yacht İmkanları​

Muhteşem koyları görmeye hazırmısınız?

Rotanıza karar verirken danışmanlarımız size yardımcı olacaktır… Minik romantik köylerden uzaktaki koylara, tarihi alanlardan sonsuz denizlere kadar bu coğrafyada özgürlüğe sahip olacaksınız.

Odalar

Perdue Superior Suite

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Perdue Infinity Suite

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Perdue Garden Suite

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon