Menü
arrow_back
Rezervasyon

Bar

Denizin tam yanı başında bulunan barımızda, gündüzleri yemyeşil doğaya karşı ve nefes kesici manzara eşliğinde, daha önce hiç denemediğiniz özel kokteyller ile ferahlayacak, akşamları ise canlı müzik eşliğinde romantik dakikalar geçirebileceksiniz.

Nefes kesici manzara eşliğinde...

Özellikle gün batımında, koya vuran güneşin kızıllığı denize doğru süzülürken, yudumlayacağınız içkinizin tadı damağınızda kalacak. Sadece mum ışığıyla aydınlatılmış barımızda geçireceğiniz anlarınız aklınızdan çıkmayacak.

Özel bir mekan, en romantik ve
tutkulu anlara adanmış bir hizmet!

Perdue Bar

Denizin tam yanı başında bulunan barımızda, gündüzleri daha önce hiç denemediğiniz özel kokteyller ile ferahlayacak, akşamları ise canlı müzik eşliğinde romantik dakikalar geçirebileceksiniz. Özellikle gün batımında, koya vuran güneşin kızıllığı denize doğru süzülürken, yudumlayacağınız içkinizin tadı damağınızda kalacak. Sadece mum ışığıyla aydınlatılmış barımızda geçireceğiniz anlarınız aklınızdan çıkmayacak.

00

Size özel seçimler

Kaliteli ve son moda kokteyller ile birlikte dünyanın dört bir yanından, çok çeşitli şaraplarımız, viski ve likörlerden oluşan zengin içecek seçkimizle, gününüzün her anına eşlik edecek bir seçim yapabilirsiniz.

perdue_g30

Sadece İki Kişilik Romantik Anlar

Özel bir mekan, en romantik ve tutkulu anlara adanmış bir hizmet! İster bir evlenme teklifi, bir yıldönümü veya doğum günü olsun… Samimiyet ve gizlilikle söylenmek istenen aşk sözcükleri için büyülü bu yer, bu anların inceliğini koruyarak, tatlı bir anı haline getirmek için ideal ambiyansı sağlar.

Arka planda büyülü bir melodi eşliğinde, mum ışığıyla aydınlatılmış bir masa sizi bekliyor. Size özel garsonunuz sizin her dileğinizi gerçekleştirmek için orada olacak.

Faralya’nın renkleri ve lezzetleri, barımızın kahramanlarıdır.

Yemek sonrası, ay ışığının tam önünüzdeki sonsuz denizi aydınlattığı manzaraya karşı yudumlayacağınız şarabınız ve barımızda çalınan Akdeniz nağmeleriyle hareketlenecek, yıldızların altında dans edeceksiniz.

coctail1

Haydi "O" şarabı tadın

Barımızın bu romantik atmosferi sizin mutlu düşüncelerinize ve unutulmaz anlar yaratmanıza ilham verir.

Odalar

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon