Hikayemiz

Türkiye’nin ilk glamping otellerinden biri ve türünün en güzeli olan Perdue misafirlerine adına yakışır şekilde doğanın güzelliğinde kaybolmuş ve dünyevi sorunların hepsini ardında bırakmış iki kişilik romantik bir kaçış sağlıyor.

Her şey tam olması gerektiği gibi…

Tesisimizde kaldığınız süre boyunca, kurucularımızın bize emanet ettiği vizyonu gerçekleştirmek için eğitimli ve yetkin çalışanlarımızın 7/24 gösterdiği özveriyi; yediğiniz yemeğin lezzetinden odanızın temizliğine ve ferahlığına kadar uzanan her alanda görebilirsiniz. Kendinizi bırakın ve doğal güzelliklerimiz, doyasıya yaşayın.

Fethiye’nin güneyinde,
Faralya köyünde

Torosların Akdeniz’le buluştuğu bu güzel yöremizde, misafirlerimizi rafine bir konfordan asla taviz vermeden ağırlayıp, damak tatlarına hitap eden lezzetlerden hiç uzaklaşmadan, dinlenme ile eğlenme arasındaki o ince çizgiyi hep koruyarak, en güzel deneyimi sunmak amacıyla yola çıktık.

11 odalı butik hizmet veren ve “en iyi butik otel” unvanını almış bir otel

Perdue Bahçe Manzaralı Otel Odası​

Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses…

Geldiğimiz noktada, açıldığımız ilk gündeki amacımızdan hiç şaşmadan, 11 odalı butik hizmet veren ve “en iyi butik otel” unvanını almış bir otel ve bu değerlere sahip çıkan bir ekip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Her misafirimiz ailemizin bir parçası

Ağırladığımız her misafirimizin memnuniyetini en ön planda tutarak, otelimizi ve hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirip, misafirlerimizle birlikte bir aile olduk.

Evden uzakta, evde

Misafirlerimizin her daim akıllarında olan romantizmi ve kendine dönüşü yaşayacaklarından emin oldukları bir kaçış noktası olarak kalmayı kendimize amaç edindik.

Klasik butik otel fikrinin dışında

Perdue size bu anları yeniden kurgulayıp yaratmanız için sunulmuş bir film seti, sizleri yönetmen, oyuncu, yapımcı olmaya davet eden bir masal dünyası…

Rezervasyon