Menü
arrow_back
Rezervasyon

Hikayemiz

Kurucu ortaklarımız Hakkı Germiyanoğlu ve Levent Veziroğlu vizyonerliğinde oluşturulan Perdue Konsepti, Siz değerli ziyaretçilerimizin bu tatlı kaçışta geçirdiği süre boyunca huzur bulmalarını sağlamaktır.

Herşey tam olması gerektiği gibi...

Tesisimizde kaldığınız süre boyunca eğitimli ve yetkin çalışanlarımızın 7/24; kurucularımızın bize emanet ettiği vizyonu gerçekleştirmek için her türlü çabayı gösterdiğinden, yediğiniz yemeğin lezzetinden, odanızın temizliğine ve ferahlığına kadar uzanan her alandaki özenimizden anlayabilirsiniz. Kendinizi bırakın ve geri kalanını doğal güzelliklerimiz size yaşatsın.

Fethiye’nin güneyinde, Faralya köyünde

Torosların Akdeniz’le buluştuğu bu güzel yöremizde, misafirlerimizi “rafine bir konfor”dan asla taviz vermeden ağırlayıp, damak tatlarına hitap eden lezzetlerden hiç uzaklaşmadan, dinlenme ile eğlenme arasındaki o ince çizgiyi hep koruyarak, en güzel deneyimi sunma amacıyla yola çıktık.

Perdue

11 odalı butik hizmet veren ve “en iyi butik otel” unvanını almış bir otel

Perdue Kaçış

Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses..

Geldiğimiz noktada, açıldığımız ilk gündeki amacımızdan hiç şaşmadan, 11 odalı butik hizmet veren ve “en iyi butik otel” unvanını almış bir otel ve bu değerlere sahip çıkan bir ekip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Her misafirimiz ailemizin bir parçası

Ağırladığımız her misafirimizin memnuniyetini en ön planda tutarak, otelimizi ve hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirip, misafirlerimizle birlikte bir aile olduk.

Evden uzakta, evde

Misafirlerimizin her daim akıllarında olan romantizmi ve kendine dönüşü yaşayacaklarından emin oldukları bir kaçış noktası olarak kalmayı kendimize amaç edindik.

superior suite
perdue-superior-suit47

Klasik butik otel fikrinin dışında

Perdue size bu anları yeniden kurgulayıp yaratmanız için sunulmuş bir film seti, sizleri yönetmen, oyuncu, yapımcı olmaya davet eden bir masal dünyası…

Rezervasyon