arrow_back
Book Now

Butik Düğün & Etkinlikler

Sadece butik düğün değil, özel olmasını istediğiniz her nevi toplantı, kutlama ya da organizasyon için hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz doğal, masal gibi bir ortam sunuyoruz.

Büyük günün hayal ettiğin gibi

Akdeniz’in mavisine karşı, en sevdiklerinizle beraber bir düğün hayal edin. Doğanın sadece sizin için hazırlanmış olduğunu…

En sevdikleriniz ve siz,
mutlu mu mutlu, huzurlu mu huzurlu

Yepyeni bir başlangıç…

Sadece butik düğün değil, özel olmasını istediğiniz her nevi toplantı, kutlama ya da organizasyon için hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz doğal, masal gibi bir ortam sunuyoruz.

Yeni bir başlangıç...

Akdeniz’in masmavi sularının, size kucak açan çam ağacı dallarının, kuş cıvıltılarının fon olduğu bir düğün… En sevdikleriniz ve siz, mutlu mu mutlu, huzurlu mu huzurlu yepyeni bir başlangıç…

IMG_4276

Kutlama ve Organizasyon...

Akdeniz’in yanı başında bulunan Perdue Butik Otel, modern yaşamın karmaşasından tamamen uzağında, huzurlu ve sakin ortamıyla özel günleriniz, her türlü kutlama ve organizasyonunuz için unutulmaz bir mekandır.

Aile tadında...

Baş döndürücü düğün törenlerinden doğum günlerine, üst düzey yönetim toplantılarından motivasyon toplantılarına, beyin fırtınalarından 80 konuk için oturma düzenli gala etkinliklerine, rahat bir resepsiyona ve sadece iki kişilik özel mum ışığında bir akşam yemeğine kadar tüm özel gün ve organizasyonlarınızda sizleri ağırlayabilir.

IMG_4349

Planlıyoruz ve Hazırlıyoruz

Etkinliklerin öncesinde ve sonrasında Akdeniz’in turkuaz sularında yüzmek, kıyısında dinlenmek de yenilenmenizi sağlar.

Profesyonel ekibimiz rezervasyon anınızdan, sizi uğurlayana kadar etkinliğinizin tüm aşamalarının yolunda gitmesini sağlar.

Odalar

Superior Suite

Sadece size özel deniziniz…

Infinity Suite

Sonsuz Akdeniz manzaranız…

Garden Suite

Yeşillikler içinde bahçeniz…

Rezervasyon